Jak se zúčastnit

Zúčastnit se může každý, kdo má rád pohyb a chce pomoct. Nemusíte běžet, přijďte se třeba jen projít.

Startovné

Výtěžek ze vstupu – startovného jde i letos v celé výši na konto Světlušky, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu pomáhajícího nevidomým.

Pokud máte zaplacené startovné on-line, nezapomeňte si s sebou přinést vytištěný email s potvrzením o zaplacení.

ON-LINE STARTOVNÉ JIŽ NENÍ K DISPOZICI, NYNÍ LZE PLATIT POUZE NA MÍSTĚ.
Zaplatit startovné můžete i na místě. Cena startovného v den konání běhu je 350 Kč. Registrace je možná od 18.30 do 20.45.

Prvních 500 on-line platících dostane světluščí čelovku od generálního partnera Běhu Isostar a plátěný vak na záda od hlavního partnera běhu firmy Hannah.

Start běhu

 

Ve 21.00 vylétne roj světlušek do parku. Vyberte si podle sebe trať dlouhou 3 km nebo 6 km.

Pozor, běží se i v neosvětlených částech!

Jak uvidím na neosvětlenou cestu?

Nasaďte si na hlavu čelovku!!! Prvních 500 on-line zaregistrovaných a zaplacených účastníků získá ve startovacím balíčku čelovku zdarma. Ostatním doporučujeme donést si čelovku vlastní. :)

Převlečte se ke startu

Pokud bydlíte za rohem, převlékněte se klidně doma. Ostatní účastníci mohou využít šatnu i úschovnu oblečení a osobních věcí, která bude v prostorách AK Olomouc.

Běžím zdaleka, kde zaparkuji?

Můžete přijet MHD. Tramvaj č. 7 od hlavního autobusového i vlakového nádraží stojí cca 60 m od AK Olomouc. Je zde však i dostatek parkovacích míst pro auta. Dá se parkovat podél tř. 17 listopadu, na parkovištích, která jsou u Právnické fakulty na tř. 17 listopadu a v areálu VŠ kolejí Univerzity Palackého i v Galerii Šantovka, kde se dá na 4 hodiny zaparkovat bezplatně. Všechna parkovací místa jsou do 5 - 10 min. chůze od místa startu běhu.

Občerstvení a osvěžení

Rozhodně nebude chybět.

Těšíme se na vás!